Blog

3
maj

Video marketing w internecie – informacje w pigułce

Reklamy w formie filmów wideo wyświetlane są nie tylko w telewizji. Również można wykorzystać je w promocji w internecie. Video marketing jest obecnie bardzo popularną formą reklamy online, z której może skorzystać praktycznie każda firma. Przyciąga nowych klientów, generuje ruch, buduje pozytywny wizerunek. Czym jest video marketing? Pod pojęciem jak video marketing znajduje się strategia marketingu internetowego, która polega na

Read more

1
mar

Jak wykorzystać influencer marketing w promocji firmy?

Chcesz promować firmę jeszcze skuteczniej? W takim przypadku weź pod uwagę nowoczesne metody promocji. Jedną z nich jest influencer marketing, który otwiera całkowicie nowe możliwości w tworzeniu skutecznych kampanii promocyjnych w internecie i nie tylko.

22
sie

Na czym polega marketing automation? Definicja i narzędzia

Automatyzacja marketingu, czyli inaczej marketing automation pozwala na jeszcze sprawniejsze prowadzenie działań marketingowych za pomocą odpowiedniego oprogramowania usprawniającego sprzedaż. Co warto wiedzieć na temat automatyzacji w marketingu?

15
mar

Skuteczny email marketing, czyli jak wysyłać e-maile podnoszące sprzedaż

Mailing, czyli wysyłka wiadomości w formie e-maili, jest jedną z najczęściej stosowanych, a przy tym także najstarszych form reklamy online. Czy jest ona jednak najskuteczniejsza? Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zostanie wykorzystana. Czym powinien cechować się skuteczny email marketing?

19
maj

Co to jest marketing mix? Koncepcja 4P i 8P

Aby uzyskać optymalne efekty marketingowe, należy odpowiednio skomponować, czyli zmiksować ze sobą różne elementy. Na tym polegają działania reklamowe określane jako marketing mix. Co dokładnie kryje się pod tym terminem?

25
paź

Czym jest digital marketing? Najważniejsze informacje

Marketing cyfrowy, czyli digital marketing jest obecnie jedną z najczęściej używanych form reklamy. Co dokładnie kryje się pod tym terminem?

22
lut

Co to jest content marketing? Definicja, przykłady, skuteczność

Content marketing jest dzisiaj jedną z najczęściej stosowanych form promocji w sieci. Czym jest tak zwany marketing treści? Jak realizuje się takie działania reklamowe online? W końcu, jaka jest jego skuteczność?

16
paź

Krótko o pozycjonowaniu szerokim

Czym jest pozycjonowanie szerokie? Gdy interesujemy się tym, aby wypromować naszą stronę w internecie, z pewnością wiemy, że mamy do tego mnóstwo narzędzi. Banery reklamowe, wyskakujące okienka, artykuły sponsorowane, mailing i wiele, wiele innych, które różnią się od siebie zarówno skutecznością, jak i kosztownością.

3
sty

Czy pozycjonowanie stron www jest skuteczne ?

Pozycjonowanie jest bardzo skutecznym sposobem marketingu, jest przeznaczone dla każdej firmy posiadającej swoją stronę www. Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego, portalu rozrywkowego/informacyjnego lub ruszasz z innowacyjnym projektem i potrzebujesz rozgłosu to pozycjonowanie jest dla Ciebie!

19
sie

Pozycjonowanie stron internetowych

Każdy z nas zawsze kiedy szuka informacji na jakiś temat, usług, produktów, rozrywki czy czegokolwiek innego zaczynamy od poszukiwań w Internecie. To co wpisujemy w wyszukiwarkę jest słowem kluczowym, czyli słowem opisującym to co chcemy odnaleźć.